O nas

Poznaj Budimpol

Budimpol sp. z o.o. jest obecna na rynku usług budowlanych od 1989 roku. W tym czasie spółka ewoluowała od kilkuosobowej firmy rodzinnej do przedsiębiorstwa budowlanego, oferującego kompleksową realizację inwestycji w oparciu o najnowsze technologie i materiały. W tym okresie udało się zbudować firmę, która skutecznie rywalizuje z uznanymi wykonawcami na rynku zamówień publicznych. Jednocześnie Spółka realizuje zamówienia firm developerskich.

Zakres usług

Podstawowym obszarem działalności BUDIMPOL Sp. z o.o. jest kompleksowa realizacja obiektów w charakterze generalnego wykonawcy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie wykonywania prac budowlanych o zróżnicowanym charakterze tj. stanów surowych, remontów, adaptacji i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie realizować kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny. Posiadamy doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych w obiektach czynnych, dzięki czemu prace budowlane realizowane są szybko i sprawnie, z minimalną uciążliwością dla użytkowników. Realizujemy projekty o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Działając od ponad dwudziestu lat na rynku usług budowlanych wypracowaliśmy metody i dobraliśmy kadrę, która sprawdza się zarówno w realizacjach gdzie priorytetem jest krótki termin wykonania, jak również w złożonych inwestycjach wymagających wysokich kwalifikacji.

Mamy doświadczenie w realizacji obiektów użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, biura), budynków zbiorowego zamieszkania (akademiki, hotele), budynków specjalistycznych (trybuny sportowe, stajnie konne) oraz mieszkalnych. Wykonujemy również modernizacje obiektów zabytkowych.

Współpracujemy z grupą stałych partnerów których kwalifikacje nieustannie weryfikujemy i dzięki temu nasze usługi są zawsze na tym samym wysokim poziomie. Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak i późniejszego użytkowania zrealizowanych obiektów. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm, otwartość, umiejętność słuchania i zrozumienie kompleksowości procesów budowlanych.


Obszar działalności

Budimpol sp. z o.o. stale rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Podstawą działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie:

  • remontów, rozbudowy i modernizacji obiektów istniejących
  • wykonywania prac konstrukcyjnych, wykończeniowych
  • dostawa i montaż wyposażenia specjalistycznego
  • remontów i renowacji zabytków
  • ekspertyz i doradztwa inwestycyjnego

Misja

Każdy projekt traktujemy priorytetowo jako część misji, której celem jest zapewnienie profesjonalnych i kompleksowych usług.

Wizja

Każdy projekt realizowany przez naszą firmę poprzedzony jest skrupulatnym planem, na który staramy się przenieść naszą wizję.


Partnerzy