Budimpol sp. z o.o. jest obecna na rynku usług budowlanych od 1989 roku. W tym czasie spółka ewoluowała od kilkuosobowej firmy rodzinnej do przedsiębiorstwa budowlanego, oferującego kompleksową realizację inwestycji w oparciu o najnowsze technologie i materiały. W tym okresie udało się zbudować firmę, która skutecznie rywalizuje z uznanymi wykonawcami na rynku zamówień publicznych. Jednocześnie Spółka realizuje zamówienia firm developerskich.

Budimpol sp. z o.o. stale rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Podstawą działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie:

  • Remontów, rozbudowy i modernizacji obiektów istniejących
  • Wznoszenia nowych obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych, biurowych oraz budynków specjalistycznych
  • Wykonywania prac konstrukcyjnych, wykończeniowych
  • Dostawa i montaż wyposażenia specjalistycznego
  • Remontów i renowacji zabytków
  • Ekspertyz i doradztwa inwestycyjnego

Podstawowym obszarem działalności BUDIMPOL Sp. z o.o. jest kompleksowa realizacja obiektów w charakterze generalnego wykonawcy. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie wykonywania prac budowlanych o zróżnicowanym charakterze tj. stanów surowych, remontów, adaptacji i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie realizować kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w ramach założonej ceny. Posiadamy doświadczenie w zakresie realizacji prac budowlanych w obiektach czynnych, dzięki czemu prace budowlane realizowane są szybko i sprawnie, z minimalną uciążliwością dla użytkowników. Realizujemy projekty o nietypowych i nowoczesnych rozwiązaniach oraz wysokim standardzie wykonania. Działając od ponad dwudziestu lat na rynku usług budowlanych wypracowaliśmy metody i dobraliśmy kadrę, która sprawdza się zarówno w realizacjach gdzie priorytetem jest krótki termin wykonania, jak również w złożonych inwestycjach wymagających wysokich kwalifikacji.

Mamy doświadczenie w realizacji obiektów użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, biura), budynków zbiorowego zamieszkania (akademiki, hotele), budynków specjalistycznych (trybuny sportowe, stajnie konne) oraz mieszkalnych. Wykonujemy również modernizacje obiektów zabytkowych.

Współpracujemy z grupą stałych partnerów których kwalifikacje nieustannie weryfikujemy i dzięki temu nasze usługi są zawsze na tym samym wysokim poziomie. Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa stosujemy ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego jak i późniejszego użytkowania zrealizowanych obiektów.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm, otwartość, umiejętność słuchania i zrozumienie kompleksowości procesów budowlanych.

essay help
papers for sale
do my paper
essays for sale
do my essay
essay writing write my essay english essay writing essay writing services australian essay writing best essay writing service australia custom essay writing cheap essay writing service best essay writing cheap essay writing