JUŻ WKRÓTCE RUSZA PRZEDSPZEDAŻ I ETAPU INWESTYCJI DEWELOPERSKIEJ GREEN GARDEN GÓRASZKA
https://budimpol.pl/wp-content/uploads/2024/02/graphic.png
O nas

Poznaj nas bliżej

Na rynku usług budowlanych jesteśmy obecni od 1989 r. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowa firma rodzinna (dawniej: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budimpol S.C.), by następnie stworzyć prężnie działającą organizację, która na stałe wpisała się na listę generalnych wykonawców inwestycji budowlanych na rynku warszawskim. Skutecznie konkurujemy w sektorze zamówień publicznych i projektów prywatnych.

 

Zajmujemy się procesem budowlanym od projektu po kompleksową realizację. Świadczymy usługi budowlane  wykonując prace o zróżnicowanym charakterze: stany surowe, remonty, termomodernizacje, adaptacje i prace wykończeniowe. Prace wykonujemy także na obiektach czynnych.  Oferujemy dostawę i montaż wyposażenia specjalistycznego. W sektorze publicznym realizujemy inwestycje w systemie tradycyjnym oraz  w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

 

Promujemy zrównoważone budownictwo stosując ekologiczne technologie budowlane mając na uwadze energooszczędność zarówno procesu budowlanego, jak i późniejszego użytkowania zrealizowanych obiektów.

 

Zrealizowaliśmy ponad 50 inwestycji. Nasze bogate portfolio obejmuje:

  • obiekty użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, żłobki, siedziby urzędów i ministerstw, biura, szpitale)
  • budynki zbiorowego zamieszkania (akademiki, hotele)
  • budynki mieszkalne (domy wolnostojące, segmenty, domy w zabudowie bliźniaczej)
  • budynki specjalistyczne (trybuny sportowe, stajnie konne)
  • obiekty zabytkowe
  • obiekty sakralne.
Skontaktuj się z nami
Współpraca

Nasi klienci/inwestorzy